| Part Name | Repair Kit 850 Front Cylinder Seal |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Application | Excavator |
| OEM | Acceptable |
| Size | Standard/Customized |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Chisel Diameter | 135mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 16-22 Ton |
| Condition | New |
| Warranty | 6~12 Months |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Chisel Diameter | 135mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 16-22 Ton |
| Condition | New |
| Warranty | 6~12 Months |
| Product Name | Top Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS350 |
| Chisel Diameter | 165mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 35~40 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Top Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS120 |
| Chisel Diameter | 85mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 7~14 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS150 |
| Chisel Diameter | 100mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 7~14 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | KS Breaker |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Application | Excavator |
| OEM | Acceptable |
| Size | Standard/Customized |
| Part Name | Front Cylinder Body |
|---|---|
| Material | Casting Steel |
| Quality | High-Quality |
| Application | Excavator |
| OEM | Acceptable |
| Quality | High-Quality |
|---|---|
| Application | Excavator |
| OEM | Acceptable |
| Size | Standard/Customized |
| Packaging Details | Box, Plastic Bag, Wooden Box or as Required |
| Quality | High-Quality |
|---|---|
| Application | Excavator Use |
| OEM | Accept |
| Size | KS150 |
| Packaging Details | Box, Plastic Bag, Wooden Box or as Required |