| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS700 |
| Chisel Diameter | 215mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 55-60 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS1000 |
| Chisel Diameter | 260mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 80-85 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS1000 |
| Chisel Diameter | 260mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 80-85 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS850 |
| Chisel Diameter | 230mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 60-65 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS300 |
| Chisel Diameter | 150mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 28-32 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS300 |
| Chisel Diameter | 150mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 28-32 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS300 |
| Chisel Diameter | 150mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 28-32 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS300 |
| Chisel Diameter | 150mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 28-32 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS300 |
| Chisel Diameter | 150mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 28-32 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS350 |
| Chisel Diameter | 165mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 35~40 Ton |
| Condition | 100% New |