| Part Name | Accumulator |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Application | Hydraulic Breaker |
| OEM | Acceptable |
| Size | Standard/Customized |
| Part Name | Accumulator |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Application | Hydraulic Breaker |
| OEM | Acceptable |
| Size | Standard/Customized |
| Part Name | Hydraulic Breaker Side Bolt |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Application | Excavator |
| OEM | Acceptable |
| Size | Standard/Customized |
| Part Name | Front Cylinder Assembly |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Application | Hydraulic Breaker |
| OEM | Acceptable |
| Size | Standard/Customized |
| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS320 |
| Chisel Diameter | 155mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 27~35 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS220 |
| Chisel Diameter | 140mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 16-22 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS220 |
| Chisel Diameter | 140mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 16-22 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS80 |
| Chisel Diameter | 68mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 4~7 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS100 |
| Chisel Diameter | 75mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 6~9 Ton |
| Condition | 100% New |
| Product Name | Top Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS60 |
| Chisel Diameter | 53mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 2.5~4.5 Ton |
| Condition | 100% New |